Välkommen till nya hemsidan

Varmt välkomna till Sundbybergs fotoklubbs nya hemsida!

Som ni märker har vissa delar av det gamla innehållet försvunnit,  medan annat finns kvar. Allt för att ge ett uppdaterat och mer överskådligt intryck. 

Inlägg i bloggformat (liknande detta) kommer att vara huvudmotorn i denna version av vår webbsajt. Vi kommer att fortsätta skriva inlägg om våra torsdagsmöten, om aktiviteter vi gör tillsammans utanför mötena och om vad som kan vara på gång i och utanför klubben.

Bilderna som visas på denna sida är tagna av klubbens medlemmar, aktiva i  SFK:s klubbmästerskap, och tjänar som snygga bakgrunder. Dessa kommer regelbundet att uppdateras och bytas ut i takt med att KM rullar på.

Klubbmedlemmarnas bildgallerier finns inte kvar på sajten, men vi hoppas i framtiden kunna publicera en länksamling till klubbmedlemmarnas egna webbsidor och portfolios. 

//Marcus Wiklund Windus (webbredaktör)

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *